Ir.271.05.2023.WS
Przetarg: Budowa wielofunkcyjnego budynku oświatowego przy Zespole Szkół w Bystrzejowicach Pierwszych – etap I
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- Ir.271.05.2023.WS
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 30 marca 2023, 10:00
- Data publikacji
- 11 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie lubelskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
RFP Zakup Zespołu Sprężarek SL20-5-115 II78567
Zamawiający
Pkp Cargo S.A. W Restrukturyzacji
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg6 września 2026
Dostawa fabrycznie nowych części do kotwiarek typu UW-1
Zamawiający
Lubelski Węgiel Bogdanka S.A.
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Lubelski Urząd Wojewódzki
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
ESSA-wsparcierozwojukompetencji,umiejętności,uzdolnieńizainteresowańuczniówpozaedukacją formalną
Zamawiający
Zespół Szkolno-Przedszkolny W Adamowie
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

