RI.271.Z.15.2023.M
Przetarg: BUDOWA ULICY MIESZKA I BIS W LĘBORKU
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- RI.271.Z.15.2023.M
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 18 kwietnia 2023, 07:45
- Data publikacji
- 22 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie pomorskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Zamawiający
Szpitale Pomorskie Sp. Z O.O.

WojewództwoPomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Gdańskie Nieruchomości
WojewództwoPomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zakup i dostawa podkładek pod mysz
Zamawiający
Komenda Wojewódzka Policji W Gdańsku

WojewództwoPomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

ŚRODKI DO BADAŃ -podkład+zawiesina Pfinder ,
Zamawiający
Mostostal Chojnice Sp. Z O.O.

WojewództwoPomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zakup i dostawa wskaźników laserowych ZENWIRE S15 Czarny
Zamawiający
Komenda Wojewódzka Policji W Gdańsku

WojewództwoPomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026