RG.271.1.3.2023.DM
Przetarg: Budowa świetlicy wiejskiej w m. Popłacin
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- RG.271.1.3.2023.DM
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 3 kwietnia 2023, 08:00
- Data publikacji
- 15 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”