ZP.271.4.2023
Przetarg: Budowa świetlicy kontenerowej wiejskiej w m. Nużewo
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP.271.4.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 7 lutego 2023, 09:00
- Data publikacji
- 20 stycznia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”

Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego
