IGM.272.7.2022
Przetarg: Budowa sieci wodociągowej w ramach zadania pn. „Utworzenie wojewódzkiego centrum opieki nad osobami starszymi poprzez rozbudowę ZOL”
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- IGM.272.7.2022
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 2 września 2022, 09:00
- Data publikacji
- 18 sierpnia 2022
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie lubelskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
RFP Zakup Zespołu Sprężarek SL20-5-115 II78567
Zamawiający
Pkp Cargo S.A. W Restrukturyzacji
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg6 września 2026

Zamawiający
Pge Dystrybucja S.A.

WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Polska Spółka Gazownictwa Sp. Z O.O.
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Pge Dystrybucja S.A.

WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

