B/ŻŁOBEK – GOŚCINO II/2024, ZP.271.26.2024
Przetarg: BUDOWA SALI SENSORYCZNEJ W RAMACH ROZBUDOWY ŻŁOBKA W GOŚCINIE REALIZOWANA W RAMACH „PROGRAMU ROZWOJU INSTYTUCJI OPIEKI NAD DZIEĆMI W WIEKU DO 3 LAT AKTYWNY MALUCH 2022-2029”.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- B/ŻŁOBEK – GOŚCINO II/2024, ZP.271.26.2024
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 15 stycznia 2025, 09:00
- Data publikacji
- 20 grudnia 2024
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie zachodniopomorskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Sprzedaż samochodu osobowego Audi A6 - 17000057
Dostawa i montaż nowej mobilnej tafli lodowej lodowiska na stadionie miejskim OSiR w Goleniowie
Dostawa dystrybutorów dla stacji paliw w miejscowości Budzistowo koło Kołobrzegu



TA-ZR-46-2026 Naprawa niesprawnych mieszadeł firmy Grundfos.


