SA.270.13.2023
Przetarg: „Budowa punktu czerpania wody na terenie leśnictwa Puławy - Nadleśnictwo Polanów” – postępowanie powtórzone
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- SA.270.13.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 18 kwietnia 2023, 07:30
- Data publikacji
- 3 kwietnia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie zachodniopomorskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Sprzedaż samochodu osobowego Audi A6 - 17000057
Dostawa i montaż nowej mobilnej tafli lodowej lodowiska na stadionie miejskim OSiR w Goleniowie
Dostawa dystrybutorów dla stacji paliw w miejscowości Budzistowo koło Kołobrzegu



TA-ZR-46-2026 Naprawa niesprawnych mieszadeł firmy Grundfos.


