ZP.271.4.2023
Przetarg: Budowa przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie Gminy Nagłowice
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP.271.4.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 6 marca 2023, 10:00
- Data publikacji
- 16 lutego 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie świętokrzyskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.



Dostawa sprzętu komputerowego, monitorów i części komputerowych KU.2301.79.2026


Wymianę kompletu urządzeń mieszalnika i wirówki w budynku N-7 w Mesko S.A. w Pionkach


837 D Rusztowanie warszawskie na 10m roboczych


Filtr powietrza FD 315 do kanałów okrągłych fi 315mm /SALDA/

Zakup i dostawa ZAWÓR ZWZ 11 i Sygnalizator ciśnienia BETA w ilości 32 szt.

