IGS.271.3.2024
Przetarg: Budowa przepompowni wody w miejscowości Romany-Sebory wraz z zagospodarowaniem terenu
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- IGS.271.3.2024
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 4 marca 2024, 09:00
- Data publikacji
- 16 lutego 2024
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.


Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego
