BI.II.271.14.2023.KO
Przetarg: Budowa oświetlenia ścieżek rowerowych w gminie uzdrowiskowej Brześć Kujawski
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- BI.II.271.14.2023.KO
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 19 kwietnia 2023, 07:30
- Data publikacji
- 4 kwietnia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie kujawsko-pomorskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Opracowanie koncepcji zagospodarowania terenu oraz budowy placów magazynowych

Przegląd techniczny - sprzęt medyczny 1 WSzP



Przygotowanie i dostarczenie posiłków dla uczniów Zespołu Szkół Nr 26,
PAKOWANIE SIECZKI Z KUKURYDZY W RĘKAWY FOLIOWE - BIOGAZOWNIA KRĄPLEWICE
ZAK/2026/002141 USŁUGA KOSZENIA KUKURYDZY - KRĄPLEWICE
Przygotowanie placu dla magazynu zlomu w QEMETICA Soda Polska ZP
