ZW.271.2.6.2023.MK
Przetarg: „Budowa oświetlenia drogowego na działkach nr 347/12, 347/10, 347/8, 347/6, 269, 349, 319/4, 318/1, 316/1,350 w Gajkowie”
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZW.271.2.6.2023.MK
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 24 marca 2023, 09:00
- Data publikacji
- 9 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie dolnośląskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Zakup materiałów eksploatacyjnych dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Turów


Zaplecze sportowo-kontenerowe wraz z infrastrukturą towarzyszącą w miejscowości Żerzuszyce

Dostawa i montaż 4 sztuk opon wzmocnionych do ładowarki Case 821 G
Mosty Dialogu: Łączymy Branże i Sektory


