ZDP.2312.1.9.2026
Przetarg: Budowa mostu wraz z przebudową drogi powiatowej nr 1821W w miejscowości Winnica
15 września 202609:00
Obserwuj bezpłatnieDamy znać, gdy zmieni się termin, pojawi się nowa dokumentacja albo odpowiedź zamawiającego.
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego polegającego na budowie obiektu mostowego oraz przebudowie drogi powiatowej nr 1821W w miejscowości Winnica. Inwestycja ma na celu osiągnięcie właściwych parametrów technicznych infrastruktury, poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz komfortu użytkowników, przy jednoczesnym ograniczeniu negatywnego oddziaływania drogi na otoczenie. Zakres Robót Budowlanych Roboty drogowe: Poszerzenie istniejącej jezdni do szerokości 6,00 m. Budowa jednostronnego pobocza o szerokości 1,50 m. Budowa jednostronnego chodnika o szerokości 1,80 m na odcinku od początku opracowania do końca obiektu mostowego.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraKluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZDP.2312.1.9.2026
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 15 września 2026, 09:00
- Wadium
- 75 000 zł
- Data publikacji
- 31 sierpnia 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)
- Kamień budowlany, wapień, gips i łupek
- Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
- Przygotowanie terenu pod budowę
- Kabel, drut i podobne wyroby
- Roboty instalacyjne w budynkach
- Materiały konstrukcyjne i elementy podobne
- Wyroby konstrukcyjne
- Usługi związane z budownictwem
- Różne produkty gotowe i elementy z nimi związane
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Zamawiający nie zmieniał dotąd terminu składania ofert.
Przygotuj ofertę na ten przetarg z Mimirą
Przeanalizuj dokumentację, sprawdź wymagania i przygotuj dokumenty ofertowe z pomocą AI oraz ekspertów zamówień publicznych.
Analiza dokumentacji tego przetargu
AI czyta SWZ i załączniki tego postępowania, a potem wyciąga z nich warunki udziału, terminy i kryteria oceny ofert.
Automatyczne wypełnianie dokumentów
Formularze ofertowe, oświadczenia i wykazy powstają z danych rejestrowych i referencji Twojej firmy — Word i Excel włącznie.
Weryfikacja eksperta
Ekspert PZP sprawdza komplet dokumentów, zanim wyślesz ofertę zamawiającemu.
Asystent przetargowy AI
Zadaj pytanie o to postępowanie — asystent odpowie i wskaże fragment dokumentacji, na którym oparł odpowiedź.
Wycena tego przetargu
Poznaj szacowaną wartość zamówienia, ryzyka kosztowe i rekomendacje - zanim zaczniesz przygotowywać ofertę. Na krótkiej rozmowie pokażemy Ci gotową wycenę tego przetargu.
Co otrzymasz?
- Przedział wartości zamówienia: minimum, wartość środkowa i maksimum.
- Strukturę kosztów z podziałem na główne kategorie.
- Porównanie z analogicznymi postępowaniami z BZP.
- Założenia wyceny i czynniki ryzyka kosztowego.
Na podstawie podobnych historycznych przetargów, portali branżowych i ponad 10 innych źródeł danych.
Umów spotkanie — wycenimy dla Ciebie przetarg
Do przetargu kup gwarancję zapłaty wadium.
Nie blokujesz pieniędzy w wadium. Nie obciążasz zdolności kredytowej firmy. Online - szybko i wygodnie.