S.270.4.2023
Przetarg: Budowa kancelarii leśnictwa Pawłów
Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo ChełmChełm, Lubelskieprzetarg nieograniczony
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- S.270.4.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 6 marca 2023, 09:00
- Data publikacji
- 17 lutego 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie lubelskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
RFP Zakup Zespołu Sprężarek SL20-5-115 II78567
Zamawiający
Pkp Cargo S.A. W Restrukturyzacji
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg6 września 2026
Dostawa środków czystościowych, papierów i naczyń jednorazowych do SPZOZ w Bychawie.
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

„Dostawa fabrycznie nowych monitorów DELL P2725H na potrzeby Portu Lotniczego Lublin S.A.”
Zamawiający
Port Lotniczy Lublin S.A.

WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Pkp Polskie Linie Kolejowe S.A.
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Pge Dystrybucja S.A.

WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

