RIPP.271.5.2023
Przetarg: Budowa kanalizacji sanitarnej w m. Małe Drzewce w formule zaprojektuj i wybuduj.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- RIPP.271.5.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 17 kwietnia 2023, 07:00
- Data publikacji
- 30 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie lubuskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Budowa ścieżki rowerowej w ciągu ulicy Konwaliowej w Małomicach”

Oczyszczalnia biologiczna w LSRG Zielona Góra - Babimost

„Budowa pomostów pływających wraz z tarasami”

MAT/187/KO/2026 DOSTAWA - SPRZEDAŻ MATERIAŁÓW I ŚRODKÓW PROFILAKTYKI I OCHRONY ŚRODOWISKA






Przebudowa drogi powiatowej nr 1211F w m. Opalewo
