ZPI.271.1.2.2023
Przetarg: Budowa infrastruktury kulturalno-sportowej w miejscowościach Bonin i Rosnowo
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZPI.271.1.2.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 13 marca 2023, 09:00
- Data publikacji
- 24 lutego 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie zachodniopomorskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Sprzedaż samochodu osobowego Audi A6 - 17000057
Zielona Chojna – rozwój zieleni na terenie miasta i gminy Chojna.

EWY - Obsługa serwisowa ASTKZ ESP Żydowo w latach 2026 - 2028



ZO/11/2026 Dostawa i montaż planu tyflograficznego

P - wykonanie projektów; Oddział Koszalin; Słupsk, Sławno (miasto)
