DZp.380.3.9.2023.DPr.92
Przetarg: Budowa dźwigu osobowego zewnętrznego przy Pawilonie Szpitalnym nr II
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- DZp.380.3.9.2023.DPr.92
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 10 marca 2023, 08:30
- Data publikacji
- 22 lutego 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie śląskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Budowa tężni solankowej wraz z elementami małej architektury w miejscowości Tworóg
pręt okrągły 27 gat. S235JR lub równoważnym
482/2026 Zakup Pompy Głębinowej
Przekaźniki i łączniki do sterowania drzwiami i oświetleniem
Wykonanie mebli na zamówienie wraz z montażem dla PDOZ w Gliwicach