ZP.271.21.2023
Przetarg: Budowa ciągu pieszego w miejscowości Długie Pole, gm. Cedry Wielkie
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP.271.21.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 6 grudnia 2023, 08:30
- Data publikacji
- 3 listopada 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie pomorskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
ELOG - Umowa ramowa na dostawę odzieży ochronnej dla pracowników Energa Logistyka Sp. z o.o.
Zagospodarowanie odpadów z terenu gminy Czarna Dąbrówka w 2027 roku w oparciu o instalację
DOD/DID/2026/015 Budowa systemu OPS (Onshore Power Supply) na terenie Portu Gdańsk
2000000436 Zakup i dostawa odczynników


/6.2 Dostawa urządzeń spawalniczych do pracowni zawodowych w PZS4 w Wejherowie