ZDDT.271.15.2026
Przetarg: Budowa chodnika wraz z odwodnieniem przy drodze powiatowej nr 1315K Wielopole – Odporyszów – Breń w km 0+792,50 – 1+694,00; 2+300,00 – 2+400,00 oraz km 3+380,50 – 3+557,50 w m. Laskówka Chorąska
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZDDT.271.15.2026
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 11 czerwca 2026, 09:00
- Data publikacji
- 27 maja 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)