UG.SR.271.4.2023.KK
Przetarg: Budowa chodnika w podziale na zadania, część nr 1 - Budowa chodnika wraz z oświetleniem w pasie technicznym drogi wojewódzkiej 112, dz. 410 w Biesiekierzu
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- UG.SR.271.4.2023.KK
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 27 marca 2023, 11:00
- Data publikacji
- 10 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie zachodniopomorskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Sprzedaż samochodu osobowego Audi A6 - 17000057

Wał Sierosław - wyrównanie do rzędnej projektowej korony wału

ZO/11/2026 Dostawa i montaż planu tyflograficznego

Sprzedaż odpadów złomu zgromadzonych na terenie GA
Dostawa dystrybutorów dla stacji paliw w miejscowości Budzistowo koło Kołobrzegu


