RI.271.1.1.2023
Przetarg: Budowa centrum oświatowo – sportowego w Rychtalu – etap I – klasy IV – VIII dla dzieci z terenów popegeerowskich wraz z wykonaniem projektu w systemie „zaprojektuj i wybuduj”
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- RI.271.1.1.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 6 kwietnia 2023, 08:00
- Data publikacji
- 30 stycznia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie wielkopolskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Rewitalizacja Placu Przemysława w Buku - rynku

429/2026 Zakup i dostawa 4szt projektorów multimedialnych EPSON EB-FH54


Zakup napojów bezalkoholowych 2027-2028


PO/SPODNIE ROBOCZE JEANSOWE, dostawa: Poznań, P10046/9516

Zakup zacisku prod.BELOS/1000063744/MS

