ZSCKR.ZP.1.2023
Przetarg: Budowa budynku internatu przy Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Dobrocinie na działce Nr ewid. 8/15 – V etap
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego W DobrocinieMałdyty, Warmińsko-mazurskieprzetarg nieograniczony
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZSCKR.ZP.1.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 12 kwietnia 2023, 09:00
- Data publikacji
- 30 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie warmińsko-mazurskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Zamawiający
Energa-Operator S.A. Oddział W Płocku
WojewództwoWarmińsko-mazurskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
[ZAK/2026/002116] Prace budowlane - modernizacja lini dań gotowych - Animex Iława
Zamawiający
Animex Foods Sp. Z O.O.
WojewództwoWarmińsko-mazurskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
ZAK/2026/002077 Modernizacja dachu budynku socjalnego - Bykowo
Zamawiający
Animex Foods Sp. Z O.O.
WojewództwoWarmińsko-mazurskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Aj Compleks Agnieszka Strzyżewska
WojewództwoWarmińsko-mazurskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Wykonanie instalacji grzewczej w części centralnej pałacu w Sztynorcie
WojewództwoWarmińsko-mazurskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Energa-Operator S.A. Oddział W Olsztynie
WojewództwoWarmińsko-mazurskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026