P-27/II/25 (WPI.271.12.2025)
Przetarg: „Bieżące utrzymanie drożności sieci kanalizacji deszczowej i urządzeń odwadniających drogi gminne i wojewódzkie, (...), w okresie od dnia podpisania umowy do 31.12.2025 r.”
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- P-27/II/25 (WPI.271.12.2025)
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 25 lutego 2025, 08:00
- Data publikacji
- 7 lutego 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)