IZ.271.2.5.2023
Przetarg: Bieżące utrzymanie dróg o nawierzchni bitumicznej w 2023 roku
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- IZ.271.2.5.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 23 marca 2023, 07:00
- Data publikacji
- 7 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie śląskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Zamawiający
Polska Grupa Górnicza S. A.
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Pkp Cargotabor Sp. Z O.O. W Restrukturyzacji
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

43/26 – Dostawa i montaż sprzętu i aparatury medycznej dla Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej
Zamawiający
Szpital Wojewódzki W Bielsku-Białej

WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

DOSTOSOWANIE BUDYNKÓW URZĘDÓW SKARBOWYCH DO OBOWIĄZUJĄCYCH PRZEPISÓW POŻAROWYCH
Zamawiający
Izba Administracji Skarbowej W Katowicach

WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Tokai Cobex Polska Sp. Z O.O.
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Tokai Cobex Polska Sp. Z O.O.
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
