ZP / 6 / 2023
Przetarg: Adaptacja pomieszczeń na potrzeby instalacji tomografu komputerowego
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP / 6 / 2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 17 kwietnia 2023, 07:00
- Data publikacji
- 29 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie lubelskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
RFP Zakup Zespołu Sprężarek SL20-5-115 II78567
Zamawiający
Pkp Cargo S.A. W Restrukturyzacji
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg6 września 2026
ESSA-wsparcierozwojukompetencji,umiejętności,uzdolnieńizainteresowańuczniówpozaedukacją formalną
Zamawiający
Zespół Szkolno-Przedszkolny W Adamowie
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Centrum Usług Wspólnych W Łukowie
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Grupa Azoty Zakłady Azotowe Puławy S.A.
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Centrum Usług Społecznych W Strzyżewicach
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
