Przetarg: a5/9/12/2025 Elektonarzędzia dla Działu Technicznego KPWiK
Opis zamówienia
a5/9/12/2025 Elektonarzędzia dla Działu Technicznego KPWiK (ID 1233554)Szlifierka kątowa; DeWalt DCG405P2 ( w zestawie 2 baterie i ładowarka ); 1 szt.; piła szablasta; DeWalt DCS382NT; 2 szt.; zestaw brzeszczotów; DEWALT DT2441L-QZ; 2 komplet
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 12 grudnia 2025, 09:32
- Data publikacji
- 9 grudnia 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego