Przetarg: a3/8/12//2025 Narzędzia Dewalt dla KPWiK Nakło
Opis zamówienia
a3/8/12//2025 Narzędzia Dewalt dla KPWiK Nakło (ID 1232344)szlifierka kątowa; DEWALT DWE4257; 1 szt.; młotowiertarka; DeWALT DCH274P2TAku Młotowiertarka SDS-Plus (18V/2,1J/2x5,0Ah) Tstak II; 1 komplet
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 10 grudnia 2025, 08:50
- Data publikacji
- 8 grudnia 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego