Przetarg: a2/9/12/2025 Przepychacz do rur
Opis zamówienia
a2/9/12/2025 Przepychacz do rur (ID 1233538)Przepychacz do rur; Przepychacz do rur kanalizacji G-TOOLS GT8150A 16mm/22mm z adapterem 8mm + przepychacz ręczny GT8010A; 1 komplet
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 11 grudnia 2025, 09:24
- Data publikacji
- 9 grudnia 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego