Przetarg: a1/5/12/2025 Rury PE
Opis zamówienia
a1/5/12/2025 Rury PE (ID 1230787)Rura PE; Fi 250x22,7 PE-RC PN 16 sztangi L-12 mb SDR 11; 1200 mb; Rura PE; Fi 400x36,3 PE-RC sztangi L-12 mb SDR 11; 60 mb; mufa elektrooporowa; Fi 250 SDR 11; 20 szt.; kolano elektrooporowe; FI 250/45 stopni SDR 11; 10 szt.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 9 grudnia 2025, 08:05
- Data publikacji
- 5 grudnia 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego