Przetarg: 9/2025 tonery
Opis zamówienia
Przedmiotem zamówienia w postępowaniu ID 1100450 "9/2025 tonery" są następujące tonery do drukarek: 1. Toner ORYGINAŁ do drukarki HP Laser Jet 1536 dnf MFP: Specyfikacja: ORYGINAŁ toner dedykowany do drukarki HP Laser Jet 1536 dnf MFP. Ilość: 2 sztuki. 2. Toner ORYGINAŁ do drukarki HP Laser Jet P 1102w: Specyfikacja: ORYGINAŁ toner dedykowany do drukarki HP Laser Jet P 1102w. Ilość: 1 sztuka. 3. Toner ORYGINAŁ do drukarki Brother MFC-L2802DN: Specyfikacja: ORYGINAŁ toner dedykowany do drukarki Brother MFC-L2802DN. Ilość: 2 sztuki.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 29 kwietnia 2025
- Data publikacji
- 24 kwietnia 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego