Przetarg: Ogłoszenie o udzielanym zamówieniu z dziedziny nauki 9/12/2025

Opis zamówienia
9/12/2025 Ogłoszenie o udzielanym zamówieniu z dziedziny nauki 9/12/2025 (ID 1228247)
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 8 grudnia 2025, 23:59
- Data publikacji
- 2 grudnia 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”

2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710


Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami
