80.272.369.2025
Przetarg: Wyłonienie Wykonawcy na dostawę wraz z obsługą serwisową dwóch sztuk traktorków koszących dla DAK 600-lecia odnowienia UJ. 80.272.369.2025
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- 80.272.369.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 11 grudnia 2025
- Data publikacji
- 2 grudnia 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)
Otwarte przetargi w województwie małopolskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.



Umowa sukcesywna na usuwanie odpadów zmieszanych w PGE Energia Ciepła S.A. Oddział w Krakowie

Modernizacja przyszkolnego boiska sportowego w Bogdanówce
2200152291_Dostawa torów kolejowych oraz materiałów do utrzymania nawierzchni kolejowej