71/2025/TP/Sł. Zdr.
Przetarg: 71/2025/TP/Sł. Zdr. Sukcesywne świadczenie usług zabezpieczenia medycznego przez zespół medyczny wraz z karetką ratownictwa uroczystości organizowanych przez resort obrony narodowej, procesu szkolenia...
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- 71/2025/TP/Sł. Zdr.
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 19 listopada 2025
- Data publikacji
- 4 listopada 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”

Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego

