Przetarg: 58/P/INŻ-SAP/2025 Roczny przegląd serwisowy silników MERCURY zamontowanych na Łodzi Patrolowo-Interwencyjnej SPORTIS S-8200.
Opis zamówienia
58/P/INŻ-SAP/2025 Roczny przegląd serwisowy silników MERCURY zamontowanych na Łodzi Patrolowo-Interwencyjnej SPORTIS S-8200. (ID 1197736)Roczny przegląd serwisowy silników MERCURY zamontowanych na Łodzi Patrolowo-Interwencyjnej SPORTIS S-8200.; zg. ze Wykazem Prac Naprawczych -załącznik nr 2; 1 szt.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 23 października 2025
- Data publikacji
- 20 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego