4WOG-1200.2712.96.2022
Przetarg: 4WOG-1200.2712.96.2022 Sporządzenie kosztorysu inwestorskiego, dokumentacji projektowej i specyfikacji na remont budynku nr 19 w Opolu przy ul. Domańskiego 68
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- 4WOG-1200.2712.96.2022
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 14 lutego 2023, 07:30
- Data publikacji
- 2 lutego 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie śląskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
HBT/47804/2026 - ŚRUBA + PODKŁADKA
Zamawiający
Alchemia S.A. Oddział Chorzów Batory
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
HBT/47831/2026 - Miara zwijana STANLEY 0-30-497 5m
Zamawiający
Alchemia S.A. Oddział Chorzów Batory
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Jzr Dźwigi Sp. Z O.O.

WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
HBT/47798/2026 - Spawarka inwertowa Esab CADDY ARC 151i A31
Zamawiający
Alchemia S.A. Oddział Chorzów Batory
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

