46/02/2026
Przetarg: Ogłoszenie o udzielanym zamówieniu z dziedziny nauki 46/02/2026

Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostarczenie 1 sztuki przeciwciała Tubulin (Acetyl Lys40) antibody 6-11B-1 firmy GeneTex w objętości 100 µl o numerze katalogowym GTX16292. Jest to odczynnik przeznaczony do celów naukowych. Dostawa ma nastąpić do siedziby Zamawiającego przy ul. Marcina Flisa 6, 02-247 Warszawa. Specyfikacja produktu - Nazwa: Tubulin (Acetyl Lys40) antibody 6-11B-1 - Producent: GeneTex - Objętość: 100 µl - Numer katalogowy: GTX16292 - Ilość: 1 sztuka - Kategoria: odczynniki - Gwarancja producenta: 24 miesiące - Rękojmia: 12 miesięcy Wymagane załączniki do oferty - Karty katalogowe oferowanego produktu
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- 46/02/2026
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 13 lutego 2026, 23:59
- Wadium
- Nie jest wymagane
- Data publikacji
- 6 lutego 2026