Zam. 367/23025/TP/DZP
Wyniki przetargu: 367/2025/TP/DZP Dostawa wraz z montaż 19 powierzchniowych pętli indukcyjnych na salach i aulach Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie z przeznaczeniem dla osób słabosłyszących
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- Zam. 367/23025/TP/DZP
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 21 października 2025
- Data publikacji
- 10 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)
Otwarte przetargi w województwie warmińsko-mazurskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Zamawiający
Szpital Miejski Św. Jana Pawła Ii W Elblągu

WojewództwoWarmińsko-mazurskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Modernizacja barierek zewnętrznych w siedzibie Nadleśnictwa Mrągowo IN 2026/13
Zamawiający
Nadleśnictwo Mrągowo
WojewództwoWarmińsko-mazurskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Powiatowy Zarząd Dróg W Piszu
WojewództwoWarmińsko-mazurskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Akademia Policji W Szczytnie

WojewództwoWarmińsko-mazurskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
W - wykonanie robót; Oddział Olsztyn; Elbląg Bogaczewo OBI/21/2500534
Zamawiający
Energa-Operator S.A. Oddział W Olsztynie
WojewództwoWarmińsko-mazurskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
W - wykonanie robót; Oddział Olsztyn; Elbląg Elbląg OBI/21/2503562
Zamawiający
Energa-Operator S.A. Oddział W Olsztynie
WojewództwoWarmińsko-mazurskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

