Wyniki przetargu: 35/2025 Odbiór odpadów komunalnych z obiektów Akademii Wymiaru Sprawiedliwości przy ul. Wrocławskiej 193/195 oraz ul. Łódzkiej 2 w Kaliszu (62-800) – nr postępowania 35/2025
Opis zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usługi odbioru odpadów komunalnych. Usługa obejmuje odbiór frakcji mokrej (niesegregowane zmieszane odpady komunalne) w łącznej ilości 660 m3 oraz frakcji suchej (z wydzieleniem surowców wtórnych takich jak papier, tworzywa sztuczne, szkło) i odpadów biodegradowalnych w łącznej ilości 195,80 m3. Wykonawca jest zobowiązany do dostarczenia pojemników na odpady, wywozu odpadów zgodnie z ustalonym harmonogramem, usunięcia rozsypanych nieczystości, wymiany zużytych pojemników oraz ich mycia i dezynfekcji. Jest to usługa.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 2 grudnia 2025, 10:00
- Data publikacji
- 26 listopada 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego