32/01/2026
Przetarg: Ogłoszenie o udzielanym zamówieniu z dziedziny nauki 32/01/2026

Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostarczenie 2 sztuk P3 Primary Cell 4D-Nucleofector® X Kit L firmy Lonza o numerze katalogowym V4XP-3012. Produkt należy do kategorii odczynników. Realizacja zamówienia obejmuje dostawę do siedziby Zamawiającego przy ul. Marcina Flisa 6, 02-247 Warszawa. Specyfikacja produktu - Nazwa: P3 Primary Cell 4D-Nucleofector® X Kit L - Producent: Lonza - Numer katalogowy: V4XP-3012 - Ilość: 2 sztuki - Kategoria: odczynniki Oferta musi zawierać karty katalogowe oferowanych produktów.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- 32/01/2026
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 19 stycznia 2026, 23:59
- Wadium
- Nie jest wymagane
- Data publikacji
- 12 stycznia 2026
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”

2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710


Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego
