Przetarg: 271-1.165.2025 Zakup z dostawą materiałów do zwalczania śliskości zimowej na drogach gminnych miasta Ząbki w sezonie zimowym 2025/2026
Opis zamówienia
271-1.165.2025 Zakup z dostawą materiałów do zwalczania śliskości zimowej na drogach gminnych miasta Ząbki w sezonie zimowym 2025/2026 (ID 1187679)Cena oferty; -; 1 szt.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 10 października 2025
- Data publikacji
- 6 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego