BZP.272.27.2023
Przetarg: 27.Koszenie traw i chwastów na poboczach i skarpach nasypów rowów dróg powiatowych administrowanych przez Powiat Wołomiński, z podziałem na 4 zadania częściowe
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- BZP.272.27.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 17 marca 2023, 09:00
- Data publikacji
- 8 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”
