Przetarg: 25/2025 Zakup i dostawa chemii specjalistycznej na potrzeby Akademii Wymiaru Sprawiedliwości przy ulicy Wrocławskiej 193/195 w Kaliszu (62-800)
Opis zamówienia
25/2025 Zakup i dostawa chemii specjalistycznej na potrzeby Akademii Wymiaru Sprawiedliwości przy ulicy Wrocławskiej 193/195 w Kaliszu (62-800) (ID 1192645)Zakup i dostawa chemii specjalistycznej na potrzeby Akademii Wymiaru Sprawiedliwości – nr postępowania 25/2025; Proszę wpisać wartość z załącznika nr 2; 1 dostawa
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 17 października 2025
- Data publikacji
- 13 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego