23/01/2026
Przetarg: Ogłoszenie o udzielanym zamówieniu z dziedziny nauki 23/01/2026

Opis zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostarczenie CD117 MicroBeads, mouse, Miltenyi, (130-091-224) w ilości: 2 Szczegóły przedmiotu zamówienia: - Produkt: CD117 MicroBeads, mouse, Miltenyi - Numer katalogowy: 130-091-224 - Ilość: 2 sztuki - Kategoria zamówienia: odczynniki - Sposób realizacji: dostarczenie do siedziby Zamawiającego, ul. Marcina Flisa 6, 02-247 Warszawa - Oferta musi zawierać karty katalogowe oferowanych produktów
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- 23/01/2026
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 16 stycznia 2026, 23:59
- Wadium
- Nie jest wymagane
- Data publikacji
- 9 stycznia 2026
- Link do ogłoszenia
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”

Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego
