Wyniki przetargu: 2025/BZP 00164047 Wykonanie robót budowlanych obejmujących zadanie inwestycyjne p.n. „Zagospodarowanie terenu na osiedlu Topolowym w Nowym Targu na dz. nr ewd. 12586/28, 12586/13 - etap II” (znak ZP.2...
Opis zamówienia
2025/BZP 00164047 Wykonanie robót budowlanych obejmujących zadanie inwestycyjne p.n. „Zagospodarowanie terenu na osiedlu Topolowym w Nowym Targu na dz. nr ewd. 12586/28, 12586/13 - etap II” (znak ZP.271.9.2025). (ID 1084992)
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 14 kwietnia 2025
- Data publikacji
- 26 marca 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego