Przetarg: 2/2026/MPS Zakup oleju hydraulicznego MZ-52
Opis zamówienia
2/2026/MPS Zakup oleju hydraulicznego MZ-52 (ID 1243453)Zakup oleju hydraulicznego MZ-52; Olej MZ-52; 5 l
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 14 stycznia 2026, 09:00
- Data publikacji
- 7 stycznia 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie wielkopolskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Rewitalizacja Placu Przemysława w Buku - rynku



1 Przebudowa drogi powiatowej nr 4206 P i 4171 P w miejscowości Golina - etap I droga nr 4171 P

„Termomodernizacja budynku Środowiskowego Domu Samopomocy w Krzywiniu”

LI.2310.SzW.2026.AC szacowanie wartości materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących

