5.0kW
Wyniki przetargu: 18/ŁiI/2025 Dostawa agregatów prądotwórczych - generator inwertorowy Briggs&Stratton Q6500 230V 5.0kW
Opis zamówienia
Przedmiot zamówienia Dostawa agregatów prądotwórczych — generator inwertorowy Briggs & Stratton Q6500. Specyfikacja techniczna - Typ: generator inwertorowy (inwerter) - Model: Briggs & Straton Q6500 - Napięcie: 230 V - Moc: 5.0 kW Stan i cechy dodatkowe - Towar ma być fabrycznie nowy. Ilości - Ilość łącznie: 6 sztuk
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- 5.0kW
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 3 listopada 2025, 09:00
- Data publikacji
- 29 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego