142/01/2026
Przetarg: Ogłoszenie o udzielanym zamówieniu z dziedziny nauki 142/01/2026

Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostarczenie laboratoryjnych materiałów zużywalnych w postaci końcówek D5000, EASYPACK, Gilson. Numer katalogowy produktu: F161571. Zamówienie obejmuje 3 opakowania, każde po 1002 sztuki. Specyfikacja produktu - Nazwa: Końcówki D5000, EASYPACK, Gilson - Numer katalogowy: F161571 - Ilość w opakowaniu: 1002 szt. - Całkowita ilość opakowań: 3 - Kategoria: laboratoryjne materiały zużywalne - Gwarancja producenta: 12 miesięcy na całość zamówienia - Rękojmia: 12 miesięcy Wymagania oferty - Oferta musi zawierać karty katalogowe oferowanych produktów
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- 142/01/2026
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 3 lutego 2026, 23:59
- Wadium
- Nie jest wymagane
- Data publikacji
- 28 stycznia 2026