Wyniki przetargu: Modernizacja lokali mieszkalnych (pustostanów) przy ul. Żyrardowskiej 5/5, Grabowej 5/64, Kapuściska 5/17 oraz Marii Konopnickiej 4/47 w Bydgoszczy
Opis zamówienia
1 × Modernizacja lokalu mieszkalnego (pustostan) przy ul. Żyrardowskiej 5/5 1 × Modernizacja lokalu mieszkalnego (pustostan) przy ul. Grabowej 5/64 1 × Modernizacja lokalu mieszkalnego (pustostan) przy ul. Kapuściska 5/17 1 × Modernizacja lokalu mieszkalnego (pustostan) przy ul. Marii Konopnickiej 4/47
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 10 marca 2025
- Data publikacji
- 19 lutego 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego