Wyniki przetargu: 10/2025 Wykonanie przeglądów i konserwacji oraz legalizacji kotłów warzelnych od kuchni polowych KP-340, KPŻ-100 - sprawa nr 10/2025
Opis zamówienia
10/2025 Wykonanie przeglądów i konserwacji oraz legalizacji kotłów warzelnych od kuchni polowych KP-340, KPŻ-100 - sprawa nr 10/2025 (ID 1084174)
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 25 kwietnia 2025
- Data publikacji
- 26 marca 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego