Przetarg: 05/2026 . „Sukcesywna dostawa koagulantu o nazwie handlowej PIX-113 wspomagającego proces oczyszczania ścieków ”
21 września 202611:40
Obserwuj bezpłatnieDamy znać, gdy zmieni się termin, pojawi się nowa dokumentacja albo odpowiedź zamawiającego.
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa koagulantu o nazwie handlowej PIX-113, wspomagającego proces oczyszczania ścieków poprzez usuwanie zanieczyszczeń. Zamówienie obejmuje szacunkową ilość 120 ton produktu, dostarczanego autocysternami do Oczyszczalni Ścieków w Wągrowcu. Wymagania techniczne produktu Nazwa chemiczna: Siarczan żelaza(III) Wzór chemiczny: Fe₂(SO₄)₃ Postać: Płyn Zawartość substancji aktywnych: 35-50% Przeznaczenie: Wspomaganie procesu oczyszczania ścieków Norma jakościowa: Zgodność z normą PN-EN 888 Termin przydatności: Nie krótszy niż 12 miesięcy od daty produkcji Dokumentacja: Wymagana aktualna karta charakterystyki w języku pols
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraKluczowe informacje
- Tryb postępowania
- zapytanie ofertowe
- Termin składania ofert
- 21 września 2026, 11:40
- Termin zadawania pytań
- 17 września 2026
- Wadium
- Nie jest wymagane
- Data publikacji
- 3 września 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)
Kary umowne
• Wykonawca na własny koszt odbierze wadliwy produkt i dostarczy produkt właściwej jakości w przypadku stwierdzenia niezgodności produktu z wymaganiami.
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Zamawiający nie zmieniał dotąd terminu składania ofert.
Przygotuj ofertę na ten przetarg z Mimirą
Przeanalizuj dokumentację, sprawdź wymagania i przygotuj dokumenty ofertowe z pomocą AI oraz ekspertów zamówień publicznych.
Analiza dokumentacji tego przetargu
AI czyta SWZ i załączniki tego postępowania, a potem wyciąga z nich warunki udziału, terminy i kryteria oceny ofert.
Automatyczne wypełnianie dokumentów
Formularze ofertowe, oświadczenia i wykazy powstają z danych rejestrowych i referencji Twojej firmy — Word i Excel włącznie.
Weryfikacja eksperta
Ekspert PZP sprawdza komplet dokumentów, zanim wyślesz ofertę zamawiającemu.
Asystent przetargowy AI
Zadaj pytanie o to postępowanie — asystent odpowie i wskaże fragment dokumentacji, na którym oparł odpowiedź.
Wycena tego przetargu
Poznaj szacowaną wartość zamówienia, ryzyka kosztowe i rekomendacje - zanim zaczniesz przygotowywać ofertę. Na krótkiej rozmowie pokażemy Ci gotową wycenę tego przetargu.
Co otrzymasz?
- Przedział wartości zamówienia: minimum, wartość środkowa i maksimum.
- Strukturę kosztów z podziałem na główne kategorie.
- Porównanie z analogicznymi postępowaniami z BZP.
- Założenia wyceny i czynniki ryzyka kosztowego.
Na podstawie podobnych historycznych przetargów, portali branżowych i ponad 10 innych źródeł danych.
Umów spotkanie — wycenimy dla Ciebie przetarg